- Stabilní ocelová konstrukce
- Automatická brzda motoru
- Nožní ovládání
- Přestavitelná spodní hřídel
- Přestavitelné plechové podpěry
- Ocelové hřídele s bronzovými pouzdry
- Sada 4 kladek součástí dodávky
- Včetně podstavce
- Výkonný motor (400 V)
PROMA Stojan pod soustruh SK-550
9 890 Kč
Karnasch® Jádrový vrták Ø 35 mm Karnasch RAIL-LINE 55
2 529 KčElektrická signovačka Metallkraft® SBM 250-25 E
178 928 Kč
Stabilní ocelová konstrukce Automatická brzda motoru Nožní ovládání Přestavitelná spodní hřídel Přestavitelné plechové podpěry Ocelové hřídele s bronzovými pouzdry Sada 4 kladek součástí dodávky Včetně podstavce Výkonný motor (400 V)
Další informace
| Hmotnost | 350 kg |
|---|---|
| Délka hřídelí | 250 mm |
| Vyložení hřídelí | 160 mm |
| Průměr kladek | 96 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 2,5 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 1 400 × 1 120 × 550 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 1 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 350 kg |

_elektricka-signovacka-metallkraft-sbm-250-25-e.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--vse.jpg?662f80ea)



_segment--16-4-d-radius-64-mm.jpg?662f80ea)