- Stabilní ocelová konstrukce
- Automatická brzda motoru
- Nožní ovládání
- Přestavitelná spodní hřídel
- Přestavitelné plechové podpěry
- Ocelové hřídele s bronzovými pouzdry
- Sada 4 kladek součástí dodávky
- Včetně podstavce
- Výkonný motor (400 V)
SaTrade 4-čel.skl.samost.čel.SPA-500
3 890 Kč
Karnasch® Jádrový vrták Ø 26 mm Karnasch RAIL-LINE 30
1 935 Kč249 672 Kč
Stabilní ocelová konstrukce Automatická brzda motoru Nožní ovládání Přestavitelná spodní hřídel Přestavitelné plechové podpěry Ocelové hřídele s bronzovými pouzdry Sada 4 kladek součástí dodávky Včetně podstavce Výkonný motor (400 V)
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Délka hřídelí | 300 mm |
| Vyložení hřídelí | 200 mm |
| Průměr kladek | 126 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 4 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 1 700 × 1 200 × 570 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 2 200 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 500 kg |