Elektrická sponkovačka/hřebíkovačka je určena k připevňování textilií, fólií, kůže, lepenky, dekoračních a izolačních materiálů na dřevěný nebo dřevu podobný materiál s použitím hřebíků a spon.
Elektrická sponkovačka/hřebíkovačka EXTOL CRAFT 420101
795 Kč
Elektrická sponkovačka/hřebíkovačka je určena k připevňování textilií, fólií, kůže, lepenky, dekoračních a izolačních materiálů na dřevěný nebo dřevu podobný materiál s použitím hřebíků a spon.
Další informace
| Hmotnost | 0,5 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šířka x výška spon | 11,3 x 6 – 14 mm |
| Počet úderů | 60 /min |
| Šířka x výška hřebíků | 2 x 6 – 14 mm |
| Max. obsah zásobníku | 110 ks |
| Info | Elektrická sponkovačka/hřebíkovačka je určena k připevňování textilií, fólií, kůže, lepenky, dekoračních a izolačních materiálů na dřevěný nebo dřevu podobný materiál s použitím hřebíků a spon. |
| Příkon | 45 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Filtrovací příkon | 0 – 99 W |
| Hmotnost | 0,5 kg |














