- Těžká svařovaná konstrukce z oceli
- Horní i dolní válec jsou poháněny motorem
- Elektrické ovládání zadního válce
- Výklopný horní válec
- Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky
- Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti
- Pojízdný ovládací pult
Elektrická zakružovačka plechu Metallkraft® RBM 2550-60 E PRO
1 242 867 Kč
Těžká svařovaná konstrukce z oceli Horní i dolní válec jsou poháněny motorem Elektrické ovládání zadního válce Výklopný horní válec Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti Pojízdný ovládací pult
Další informace
| Hmotnost | 3400 kg |
|---|---|
| Délka válců | 2 550 mm |
| Průměr válců | 190 mm |
| Rychlost zakružování | 4,3 m/min |
| Min. průměr zakružení | 285 mm |
| Max. tloušťka plechu pro předzakružení | 5 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 6 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 4 700 × 1 300 × 950 mm |
| Příkon | 4 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 4 000 – 4 499 W |
| Hmotnost | 3 400 kg |



_segment--16-2-5-d-radius-40-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-4-d-radius-64-mm.jpg?662f80ea)

_ohybacka-trubek-bow-sestava--vse.jpg?662f80ea)