Elektrické nůžky jsou určeny k dělení plochého, vlnitého a lichoběžníkového plechu bez zkroucení a deformace hran. Díky matrici otočné o 360° lze vystřihovat libovolné tvary. Součástí přístroje jsou drážky pro změření tloušťky plechu.
Holzstar 5904027
31 448 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø13 x 95 x 150 mm
148 KčElektrické nůžky na plech EXTOL INDUSTRIAL 8797206
3 959 Kč
Elektrické nůžky jsou určeny k dělení plochého, vlnitého a lichoběžníkového plechu bez zkroucení a deformace hran. Díky matrici otočné o 360° lze vystřihovat libovolné tvary. Součástí přístroje jsou drážky pro změření tloušťky plechu.
Další informace
| Hmotnost | 1,6 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Počet zdvihů | 2 000 /min |
| Max. tl. plechu měď | 1,6 mm (Max. 1,8 mm) |
| Max. tl. plechu (uhlíková ocel) | 1,6 mm (Max. 1,8 mm) |
| Max. tl. plechu (nerezová ocel) | 1,2 mm |
| Max. tl. plechu hliník | 4,0 mm |
| Příkon | 600 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 1,6 kg |











