- Motorový, programovatelný zadní doraz s rozsahem 750 mm
- Lze naprogramovat nastavení dorazu a počet střihů v každém kroku, např.: 1. krok – 200 mm a 3 střihy; 2. krok, 50 mm a 5 střihů, atd. Maximálně 9 kroků.
- Pohon zadního dorazu s frekvenčním měničem, motorovou brzdou a kuličkovými šrouby
- Těžká a robustní svařovaná konstrukce
- Horní nosník s kulisovým vedením a stavitelným plochým vedením
- Ruční nastavení střižné mezery
- LED osvětlení linie střihu a podélné průzory v horním krytu pro optimální pohled na linii střihu
- Přepravní kuličky na pracovním stole usnadňují manipulaci s materiálem
- Masivní 90° boční doraz o délce 1 000 mm, s T-drážkou, vačkou a stupnicí
- Dvě masivní podpěrná ramena s T-drážkami a vačkami
- Kvalitní otočný nůž, vhodný i pro stříhání nerez materiálů
- Těžký přítlačný nosník s ochrannými gumovými vložkami
- Zadní prostor chráněný fotobuňkami
- Ovládání pomocí přenosného nožního pedálu s nouzovým vypínačem
Brusný pás - 150x2260, zr. 60 pro BPS-151/400
319 Kč
Multifunkční nářadí XTline XT106200 + příslušenství
1 590 KčElektrické nůžky na plech s programovatelným zadním dorazem Metallkraft® MTBS 3130-30 B
1 267 836 Kč
Motorový, programovatelný zadní doraz s rozsahem 750 mm Lze naprogramovat nastavení dorazu a počet střihů v každém kroku, např. : 1. krok – 200 mm a 3 střihy; 2. krok, 50 mm a 5 střihů, atd. …
Další informace
| Hmotnost | 3600 kg |
|---|---|
| Max. pracovní šířka | 3 130 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 3 mm |
| Max. tloušťka plechu (700 N/mm2) | 1,5 mm |
| Zadní doraz | 750 mm |
| Úhel střihu | 1,5 ° |
| Střihů za minutu | 38 |
| Rozměry (š × v × h) | 3 760 × 1 280 × 2 160 mm |
| Příkon | 7 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 7 500 – 7 999 W |
| Hmotnost | 3 600 kg |











