Příklepové vrtačka s kovovým sklíčidlem pro přesné vrtání, umožňuje snadné vrtání do všech materiálů, díky příklepu i do stavebních materiálů. Vrtačka je dobře ovladatelná díky velkým vypínačům, přepínačí směru chodu a plynulé regulaci otáček – vše na rukojeti. Předností pro vrtačku je výkonný motor pro vrtání/vrtání s příklepem, plynulá regulace otáček podle druhu materiálu, nízká hmotnost a kompaktní design a vysoký točivý moment Součást balení je pár uhlíků, hloubkový doraz, přídavná rukojeť, klička ke sklíčidlu.
OPTIMUM Soustruh na kov OPTIMUM® OPTIturn TH 4610
460 570 Kč
Soustruh na kov s digitálním odměřováním PROMA SPFX-2000PH
676 190 KčElektrické příklepová vrtačka XTline XT106130
1 340 Kč
Příklepové vrtačka s kovovým sklíčidlem pro přesné vrtání, umožňuje snadné vrtání do všech materiálů, díky příklepu i do stavebních materiálů. Vrtačka je dobře ovladatelná díky velkým vypínačům, přepínačí směru chodu a plynulé regulaci otáček -…
Další informace
| Hmotnost | 2,5 kg |
|---|---|
| Otáčky | 0 – 2 800 ot./min |
| Akustický tlak | 95,4 dB |
| Akustický výkon | 106,4 dB |
| Sklíčidlo | 1,5 – 13 mm |
| Izolace | třída ochrany II |
| Krytí | IP20 |
| Součást balení | pár uhlíků, rukojeť, klička ke sklíčidlu, hloubkový doraz |
| Příkon | 900 W |
| Napětí | 230 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Typ sklíčidla | S kličkou |
| Max. vrtací výkon do oceli | 13 mm |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 30 mm |
| Max. vrtací výkon do zdiva | 16 mm |
| Značka | XTline |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Typ vrtačky | Příklepová |













