- Těžká svařovaná konstrukce z oceli
- Vysoce kvalitní nůž
- Dvě dlouhá podpěrná ramena pro velké obrobky
- Osvětlení linie střihu a podélné průzory v horním krytu pro optimální pohled na linii střihu
- Ruční zadní doraz 600 mm s možností přesného nastavení na milimetry
- Fotobuňka oblasti zadního dorazu
- Díky nožnímu ovládání zůstávají obě ruce volné pro manipulaci s materiálem
Elektrické tabulové nůžky na plech Metallkraft® MTBS 2055-30 E
266 188 Kč
Těžká svařovaná konstrukce z oceli Vysoce kvalitní nůž Dvě dlouhá podpěrná ramena pro velké obrobky Osvětlení linie střihu a podélné průzory v horním krytu pro optimální pohled na linii střihu Ruční zadní doraz 600 mm…
Další informace
| Hmotnost | 1540 kg |
|---|---|
| Max. pracovní šířka | 2 050 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 3 mm |
| Zadní doraz | 600 mm |
| Úhel střihu | 2,0 ° |
| Střihů za minutu | 30 |
| Rozměry (š × v × h) | 2 580 × 1 200 × 2 090 mm |
| Příkon | 4 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 4 000 – 4 499 W |
| Hmotnost | 1 540 kg |











