- Kvalitní nůž, vhodný i pro stříhání nerez oceli
- Ruční zadní doraz 550 mm
- Ruční nastavení střižné mezery
- Boční doraz 1000 mm
- Horní lišta s kulisovým vedením a nastavitelným vedením
- Přítlačný držák s ochranou gumovou vložkou
- LED osvětlení linie střihu a průzory v horním krytu
- Zadní prostor chráněný fotobuňkou
- Nožní ovládání s nouzovým vypínačem
- Vyrobeno v Turecku
Elektrické tabulové nůžky na plech Metallkraft® MTBS 2103
611 717 Kč
Kvalitní nůž, vhodný i pro stříhání nerez oceli Ruční zadní doraz 550 mm Ruční nastavení střižné mezery Boční doraz 1000 mm Horní lišta s kulisovým vedením a nastavitelným vedením Přítlačný držák s ochranou gumovou vložkou…
Další informace
| Hmotnost | 1300 kg |
|---|---|
| Max. pracovní šířka | 2 040 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 3 mm |
| Max. tloušťka plechu (700 N/mm2) | 1,5 mm |
| Zadní doraz | 550 mm |
| Úhel střihu | 2,4 ° |
| Střihů za minutu | 35 |
| Rozměry (š × v × h) | 2 620 × 1 370 × 1 800 mm |
| Příkon | 3 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 3 000 – 3 499 W |
| Hmotnost | 1 300 kg |









