Silný a masivní hoblík vyniká falcováním do 24mm. Hoblovací deska má tři různě hluboké drážky pro srážení hran a ochranný trn, který chrání při přerušení práce, nože a plochu pod hoblíkem proti poškození. Hoblovací nože jsou vyrobeny z HSS oceli, která má vysokou odolnost a dlouhou životnost. Hoblík je vybaven integrovaným systémem odsáváním pilin a třísek do sběrného vaku, který je možno připojit z obou stran. Díky konstrukci stroje je možné ho používat pravou i levou rukou.
Elektrický hoblík EXTOL PREMIUM 8893406
1 759 Kč
Silný a masivní hoblík vyniká falcováním do 24mm. Hoblovací deska má tři různě hluboké drážky pro srážení hran a ochranný trn, který chrání při přerušení práce, nože a plochu pod hoblíkem proti poškození. Hoblovací nože…
Další informace
| Hmotnost | 3,2 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Příslušenství | sběrný vak |
| Hloubka polodrážky | 0 – 24 mm |
| Otáčky | 17 000 /min |
| Příkon | 900 W |
| Napětí | 230 V |
| Max. šířka hoblování | 82 mm |
| Max. hloubka úběru | 3 mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 3,2 kg |

















