S hoblíky lze dřevo nejen srovnávat a uhlazovat, ale také rovně nebo šikmo drážkovat a polodrážkovat (falcovat). Dále lze hoblíky používat ke strhnutí starých nátěrů. Lze je použít také k rychlému sražení hrany, srovnání
OPTIMUM Univerzální frézka OPTIMUM® OPTImill MT 100
407 274 Kč
Hlavice prodloužená 1/2" 8mm Dostupné varianty: Prodloužená šestihranná hlavice 1/2" HONITON 16 mm
95 KčElektrický hoblík FERM FDPP-650
1 648 Kč
S hoblíky lze dřevo nejen srovnávat a uhlazovat, ale také rovně nebo šikmo drážkovat a polodrážkovat (falcovat). Dále lze hoblíky používat ke strhnutí starých nátěrů. Lze je použít také k rychlému sražení hrany, srovnání
Další informace
| Hmotnost | 2,8 kg |
|---|---|
| Otáčky | 16 000 /min. |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 650 W |
| Napětí | 230 V |
| Max. šířka hoblování | 82 mm |
| Max. hloubka úběru | 2 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 2,8 kg |

_elektricky-hoblik-ferm-fdpp-650.jpg?662f80ea)
_elektricky-hoblik-ferm-fdpp-650.jpg?662f80ea)
_elektricky-hoblik-ferm-fdpp-650.jpg?662f80ea)







