Jednorychlostní elektrický pojezd pro elektrické řetězové kladkostroje EKZT 5-1 (obj. číslo: 6194005) a EKZT 10-1 (obj. číslo: 6194010). Ovládání pomocí ovládacího panelu kladkostroje.
Matný očkoplochý klíč GK TOOLS Dostupné varianty: Matný očkoplochý klíč GK TOOLS 11x11 mm
26 Kč
XTline Vázací pásky 200x3,6mm, nylon, 50ks bílá (23854)
37 KčElektrický pojezd Unicraft® EFW 1-1
19 329 Kč
Jednorychlostní elektrický pojezd pro elektrické řetězové kladkostroje EKZT 5-1 (obj. číslo: 6194005) a EKZT 10-1 (obj. číslo: 6194010). Ovládání pomocí ovládacího panelu kladkostroje.
Další informace
| Hmotnost | 26 kg |
|---|---|
| Rychlost posuvu | 13,5 m/min |
| Max. nosnost | 1 t |
| Průměr kol | 68 mm |
| Výkon hlavního motoru | 200 W |
| Rozměry (š × v × h) | 715 × 260 × 340 mm |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Šířka nosníku | 74 – 180 mm |
| Příkon | 400 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 100 – 499 W |
| Hmotnost | 26 kg |








