Dvourychlostní elektrický pojezd pro elektrický řetězový kladkostroj EKZT 20-2 (obj. číslo: 6194120). Ovládání pomocí ovládacího panelu kladkostroje.
Matný očkoplochý klíč GK TOOLS Dostupné varianty: Matný očkoplochý klíč GK TOOLS 11x11 mm
26 Kč
XTline Vázací pásky 200x3,6mm, nylon, 50ks bílá (23854)
37 Kč24 191 Kč
Dvourychlostní elektrický pojezd pro elektrický řetězový kladkostroj EKZT 20-2 (obj. číslo: 6194120). Ovládání pomocí ovládacího panelu kladkostroje.
Dvourychlostní elektrický pojezd pro elektrický řetězový kladkostroj EKZT 20-2 (obj. číslo: 6194120). Ovládání pomocí ovládacího panelu kladkostroje.
| Hmotnost | 40 kg |
|---|---|
| Rychlost posuvu | 6,7 / 20 m/min |
| Max. nosnost | 2 t |
| Šířka nosníku | 74 – 180 mm |
| Průměr kol | 75 mm |
| Výkon hlavního motoru | 400 / 130 W |
| Rozměry (š × v × h) | 748 × 280 × 340 mm |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Příkon | 600 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 40 kg |