- Závěsný hák pro zavěšení kladkostroje
- Ochrana proti přetížení pomocí spojky s prokluzem
- Vestavěný koncový spínač
- Bezpečné uskladnění řetězu v pytli
- Skupina hnacího mechanismu FEM/ISO 2 m/M5 odpovídá životnosti 1 600 provozních hodin při plném zatížení
- Řetěz G80 dle ČSN EN-818-7
- Elektronika Siemens
Matný očkoplochý klíč GK TOOLS Dostupné varianty: Matný očkoplochý klíč GK TOOLS 8x8 mm
22 Kč
XTline Rychlospojka vzduchová 6,9mm E01-2SH
108 KčElektrický řetězový kladkostroj Unicraft® EKZT 20-1
42 262 Kč
Závěsný hák pro zavěšení kladkostroje Ochrana proti přetížení pomocí spojky s prokluzem Vestavěný koncový spínač Bezpečné uskladnění řetězu v pytli Skupina hnacího mechanismu FEM/ISO 2 m/M5 odpovídá životnosti 1 600 provozních hodin při plném zatížení Řetěz…
Další informace
| Hmotnost | 68,5 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 2 000 kg |
| Max. výška zdvihu | 6 m |
| Počet řetězů | 2 |
| Rychlost zdvihu | 2,6 m/min |
| Počet rychlostních stupňů | 1 |
| Délka ovládacího kabelu | 6 000 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 641 × 650 × 276 mm |
| Příkon | 1 400 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 68,5 kg |








