Multifunkční oscilační nářadí je určeno k řezání a oddělování dřevěných materiálů, umělé hmoty, sádrokartonu a měkkých kovů (např. mědi, hliníku, nekalených hřebíků, slitin měkkých kovů) dále k rašplování, broušení a seškrabávání menších ploch. Nářadí umožňuje provádět přesné práce na těžko přístupných místech jako např. provádění výřezů v rozích nábytku, obkladaček apod.
Extol 417220
1 490 Kč
Multifunkční oscilační nářadí je určeno k řezání a oddělování dřevěných materiálů, umělé hmoty, sádrokartonu a měkkých kovů (např. mědi, hliníku, nekalených hřebíků, slitin měkkých kovů) dále k rašplování, broušení a seškrabávání menších ploch. Nářadí umožňuje provádět přesné práce na těžko…
Další informace
| Hmotnost | 1,1 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Počet kmitů | 15 000 – 21 000 /min |
| Úhel oscilace (oboustranný) | 3° |
| Příkon | 300 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Filtrovací příkon | 100 – 499 W |
| Hmotnost | 1,1 kg |

















