LED reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED reflektory jsou díky nízké spotřebě energie, odolnosti proti dešti, prachotěsnosti, širokoúhlému osvícení plochy, možnosti nastavení sklonu, bezúdržbovosti, mechanické odolnosti a dlouhé životnosti (více než 30 000 hod.) vhodné pro dlouhodobé osvětlení budov, venkovních a pracovních prostor nebo reklamních ploch.
Extol 43228
520 Kč
LED reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED reflektory jsou díky nízké spotřebě energie, odolnosti proti dešti, prachotěsnosti, širokoúhlému osvícení plochy, možnosti nastavení sklonu, bezúdržbovosti, mechanické odolnosti a dlouhé životnosti…
Další informace
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Krytí | IP65 |
| Světelný tok | 3 200 lm |
| Napětí/frekvence | 180 – 240 V / 50 – 60 Hz |
| Životnost diody | 30 000 hod |
| Teplota chromatičnosti | 6 300 K |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Příkon | 30 W |
| Značka | EXTOL LIGHT |
| Filtrovací příkon | 0 – 99 W |
| Hmotnost | 1 kg |












