LED reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED reflektory jsou díky nízké spotřebě energie, odolnosti proti dešti, prachotěsnosti, širokoúhlému osvícení plochy, možnosti nastavení sklonu, bezúdržbovosti, mechanické odolnosti a dlouhé životnosti (více než 30 000 hod.) vhodné pro dlouhodobé osvětlení budov, venkovních a pracovních prostor nebo reklamních ploch.
Extol 43229
820 Kč
LED reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED reflektory jsou díky nízké spotřebě energie, odolnosti proti dešti, prachotěsnosti, širokoúhlému osvícení plochy, možnosti nastavení sklonu, bezúdržbovosti, mechanické odolnosti a dlouhé životnosti…
Další informace
| Hmotnost | 2,09 kg |
|---|---|
| Krytí | IP65 |
| Napětí/frekvence | 180 – 240 V / 50 – 60 Hz |
| Životnost diody | 30 000 hod |
| Světelný tok | 4 500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6 300 K |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Příkon | 50 W |
| Značka | EXTOL LIGHT |
| Filtrovací příkon | 0 – 99 W |
| Hmotnost | 2,09 kg |












