Horní frézka je určena k frézování otvorů, hran a profilů s různými tvary v závislosti na tvaru použité tvarové frézy.
EXTOL CRAFT 408000
1 490 Kč
Horní frézka je určena k frézování otvorů, hran a profilů s různými tvary v závislosti na tvaru použité tvarové frézy.
Další informace
| Hmotnost | 3 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Příslušenství | podélné vodítko |
| Otáčky | 12 000 – 30 000 /min |
| Příkon | 1 250 W |
| Napětí | 230 V |
| Průměr upínací kleštiny | 8 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 3 kg |
| Typ frézky | Horní frézky |


















