Tento malý a všestranný vysokotlaký čistič obsahuje kovové čerpadlo s písty z tvrzené nerezové oceli a je určen k čistění povrchů a ploch z kamene, dřeva, kovu, plastu. Hlavní uplatnění nachází tento výrobek při mytí dopravních prostředků, při čištění chodníků, teras, fasád domů, zahradního nářadí, odstraňuje mech a řasy apod., přičemž se využívá zejména účinku vysokého tlaku vody, který je dostačující pro většinu čistících úkonů.
Extol Craft 413103
1 790 Kč
Tento malý a všestranný vysokotlaký čistič obsahuje kovové čerpadlo s písty z tvrzené nerezové oceli a je určen k čistění povrchů a ploch z kamene, dřeva, kovu, plastu. Hlavní uplatnění nachází tento výrobek při mytí…
Další informace
| Hmotnost | 3,5 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Teplota prostředí | 0 – 45°C |
| Tlak na přívodu vody | 2 – 10 bar |
| Průtok vody | 5,5 l/min |
| Max. přípustný tlak | 100 bar |
| Pracovní tlak | 70 bar |
| Teplota použité vody | 5 – 40°C |
| Délka tlakové hadice | 5 m |
| Krytí | IPX5 |
| Příkon | 1 400 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 3,5 kg |












