Další informace
| Hmotnost | 1,31 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Hodinářský šroubovák | (-)2,5x40mm, PH00x40mm |
| Technické parametry | 1/4 |
| Hlavice nástrčné | 1/4: 5-6-7-8-9-10-11mm |
| Imbus | 1,5-2-2,5-3-4-5-6mm (CrV) |
| Hroty | 1/4(L25mm): (-)4-6mm, PH1-2-3, PZ1-2, H4-5-6mm (CrV) |
| Kleště | kombinované 120mm, štípací boční 115mm,půlkulaté rovné 125mm |
| Šroubovák | magnetický na 1/4 hroty |
| Klíče | nastavitelný klíč 0-22mm x150mm |
| Magnet. nástavec na 1/4hroty | 1/4x60mm |
| Nůž | ulamovací 9mm |
| Nástavec s rukojetí 1/4 | 1/4x160mm |
| Metr | svinovací 2Mx13mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 1,31 kg |











