Další informace
| Hmotnost | 3,68 kg |
|---|---|
| Kladivo | s dřevěnou rukojetí 300g |
| Technické parametry | 1/4 |
| Imbus | 1,5-2-2,5-3-4-5-6-8-10mm (CrV) |
| Ráčna | 1/4 (45T) (CrV) |
| Šroubovák | PH1x100mm,PH2x100mm, (-)5x100mm (CrV), magnetický šroubovák na hroty 1/4x100mm hodinářské šr. PH 00x50mm, PH 0x50mm, SL 2,5x50mm, zkoušečka napětí 100-250V |
| Hroty | 1/4(L25mm): (-)3-4-5-6, PH0-1-2-3, PZ0-1-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25, (CrV) |
| Materiál | CrV |
| Hlavice nástrčné | 1/4: 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13mm |
| Zkoušečka napětí | 100-250V |
| Kleště | kombinované 160mm, půlkulaté přímé 160mm |
| Klíče | otevřené: 10×11,12×13,14×15,16x17mm, nastavitelný klíč 0-22mmx200mm |
| Prodlužovací nástavec | 1/4x75mm |
| Nůž | ulamovací 18mm |
| Hodinářský šroubovák | (-)2,5x50mm, PH00x50mm, PH0x50mm |
| Metr | svinovací 2Mx13mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 3,68 kg |











