65pcs CrV tools set.BMC packing.65pcs tools set.BMC packing.20pcs – bits, SL 3-4-5-6-6, PH 0-1-2-2-3, HEX 3-4-5-6, T 10-15-20-25-30-40 1pcs – 10″ water pump pliers 2pcs – screwdrivers: PH2x100, SL6x100mm 1pcs – 7″ combination pliers 1pcs – 6″ diagonal pliers 1pcs – 6″ long nose pliers 5pcs – double open wrenches: 6×7,8×9,10×11,12×13,14x15mm 1pcs – 1/4″ bit adaptor 12pcs 1/4″ sockets: 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13mm 1pcs – bits holder 2pcs – ratchet 1/4″, 3/8″ 2pcs – universal joints: 1/4,3/8″ 3pcs – extension bar: 1/4″x 75mm, 3/8″x75mm, 3/8″x150mm 2pcs – spark plugs: 16,21mm 11pcs – 3/8″ sockets: 10,11,12,13,14,15,17,19,21,22,24mm
Qbrick Box plastový 585x385x190mm PROFI 200 P90591
1 341 Kč
RICHMANN Sada dulčíků a prubojníku 6 ks, PC5803
390 KčEXTOL Craft 6598
1 770 Kč
65pcs Cr. V tools set. BMC packing. 65pcs tools set. BMC packing. 20pcs – bits, SL 3-4-5-6-6, PH 0-1-2-2-3, HEX 3-4-5-6, T 10-15-20-25-30-40 1pcs – 10″ water pump pliers 2pcs – screwdrivers: PH2x100, SL6x100mm 1pcs – 7″ combination pliers 1pcs…
Další informace
| Hmotnost | 4,675 kg |
|---|---|
| Klíče | otevřené: 6×7,8×9,10×11,12×13,14x15mm |
| Kleště | kombinované 180mm, štípací boční 160mm, půlkulaté přímé 160mm, SIKO 250mm |
| Hroty | 1/4 (L25mm): (-)3-4-5-6-6, PH0-1-2-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25-30-40 (CrV) |
| Ráčna | 1/4(45T),3/8(45T) (CrV) |
| Hlavice nástrčné | 1/4: 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13mm, 3/8: 10,11,12,13,14,15,17,19,21,22,24mm (CrV) |
| Prodlužovací nástavec | 1/4x 75mm, 3/8x 75-150mm (CrV) |
| Univerzální kardan | 1/4, 3/8 (CrV) |
| Klíč na svíčky | 3/8: 16-21mm (CrV) |
| Adaptér na hroty | čtřhran 1/4 na šestihran 1/4 (CrV) |
| Šroubovák | PH2x100mm, (-)6x100mm (CrV), magnetický šroubovák na hroty 1/4x100mm |
| Materiál | CrV |
| Technické parametry | 1/4, 3/8 |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 4,675 kg |












