Další informace
| Hmotnost | 3 kg |
|---|---|
| Šroubovák | (-)4x100mm, (-)6,5x125mm, PH1x80mm, PH2x100mm, |
| Ráčna | 1/4 (45T), 1/2 (45T) |
| Hodinářský šroubovák | (-)2,5x50mm, (-)3x50mm, PH000x50mm, PH00x50mm, PH0x50mm, sada hodinářský šroubovák s mini hroty (5/32xL25mm): (-)1,5-2-2,5-3-3,5-4mm, PH000-000-0-1, PZ0-1, T5-6-7-8-9-10-15-20 |
| Nástavec s rukojetí 1/4 | 1/4x150mm |
| Kladivo | se sklolaminát. rukojetí 300g |
| Vratidlo | 1/4 |
| Univerzální kardan | 1/4, 1/2 |
| Technické parametry | 1/4, 1/2 |
| Ostatní díly | vrtáky HSS: 1,5-2-2,5-3-3,2-3,5-4-4,5-4,8-5-5,5-6-6,5mm, 20ks lisovacích konektorů/koncovek, sada 23ks vrutů (3x20mm/3,8×24,2mm/4,9×31,6mm)+ 23ks hmoždinek odpovídající velikosti vrutů |
| Hlavice nástrčné | 1/4: 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm, 1/2: 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm |
| Adaptér s otvorem | 1/2-3/8 |
| Kleště | kombinované 180mm, SIKO 250mm, lisovací na konektory 220mm |
| Prodlužovací nástavec | 1/4: 50-100mm, 1/2 125-250mm |
| Imbus | 1,27-1,5-2-2,5-3-4-5mm |
| Metr | svinovací 3Mx13mm |
| Klíče | nastavitelný klíč rozsah 0-22mm x 200mm délka |
| Zkoušečka napětí | 6-24V |
| Adaptér na hroty | vnitřní čtyřhran 1/4- hrot 1/4, vnitřní čtyřhran 1/2-hrot 8mm |
| Nůž | ulamovací 18mm + 10náhradních břitů |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 3 kg |













