Další informace
| Hmotnost | 0,246 kg |
|---|---|
| Doplňující parametr | max.ot. 9 500/min. |
| Info | EN 847-1 |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Průměr pilového kotouče | 160 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 20 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 1,4 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 36z. |
| Šířka řezu | 2,4 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,246 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Typ okružní pily | Ruční okružní |










