Další informace
| Hmotnost | 0,407 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 1,5-13mm |
| Doplňující parametr | závit 1/2 |
| Mechanismus upnutí | SDS plus |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,407 kg |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Sklíčidla |
Extol 8857301
191 Kč
Bezolejový odhlučněný kompresor ABAC Super Silent Line OS20P-1,5-24CM
10 727 Kč210 Kč
| Hmotnost | 0,407 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 1,5-13mm |
| Doplňující parametr | závit 1/2 |
| Mechanismus upnutí | SDS plus |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,407 kg |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Sklíčidla |