Polyfúzní svářečka je určena k nahřívání konců termoplastických trubek a tvarovek, nejčastěji z polypropylenu (PP-R, PP-RCT atd.) za účelem jejich pevného spojení (tzv. hrdlové spojení). Polyfúzním svařováním (spojováním) trubek vzniká homogenní spoj o vyšší pevnosti, než má trubka. Svářečka nalézá uplatnění při provádění instalatérských činností jako je např. zřizování nových rozvodů vody, výměny části potrubí apod. Vyznačuje se vysokým výkonem 875W a malou velikostí. Pro zvýšení bezpečnosti při práci jsme vybavili svářečku speciální pojistkou, která zabraňuje přehřátí a zničení nahřívacího nože. Díky zřetelným indikátorům okamžitě vidíte, zda je nástroj připojen k síti a kdy je zahřátý na požadovanou teplotu. Součástí dodávky jsou tři nástavce s teflonovou antiadhezní úpravou a vysokou životností. Jsou určeny pro rozměry trubek 20, 25 a 32mm. V případě potřeby lze nástavce dokoupit. Svářečka s příslušenstvím je uložena v pevném plechovém kufru, který usnadní transport a ochrání přístroj.
Bezolejový odhlučněný kompresor ABAC Super Silent Line OS7P-0,55-6RM
9 455 Kč
Řezný kotouč na kov Bosch PRO ø 115x1,6x22,23 mm
26 KčEXTOL CRAFT Svářečka polyfúzní, nožová, 875W
690 Kč
Polyfúzní svářečka je určena k nahřívání konců termoplastických trubek a tvarovek, nejčastěji z polypropylenu (PP-R, PP-RCT atd. ) za účelem jejich pevného spojení (tzv. hrdlové spojení). Polyfúzním svařováním (spojováním) trubek vzniká homogenní spoj o vyšší pevnosti,…
Další informace
| Hmotnost | 0,6 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Teplota | 0 – 300 °C |
| Párové nástavce | 20, 25 a 32 mm |
| Příkon | 800 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 0,6 kg |













