Velmi tichá strunová aku sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání trávy v těžko přístupných místech, např. u obrubníků, pod lavičkami, kolem stromů a keřů apod., které je obtížné či nemožné vysekávat pojízdnou sekačkou. Vysokokapacitní baterie umožňuje dlouhodobou práci a velký sekací výkon. Díky napájení z baterie již není nutné dávat pozor na napájecí kabel a manipulace s ní je pohodlnější.
Díky Li-ion akumulátoru je možné sekačku kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala kapacita akumulátoru. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý.
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø9 x 70 x 115 mm
87 Kč
AEG SE 3,6 Li-152C
1 791 KčEXTOL INDUSTRIAL 8795613
1 990 Kč
Velmi tichá strunová aku sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání trávy v těžko přístupných místech, např. u obrubníků, pod lavičkami, kolem stromů a keřů apod. , které je obtížné…
Další informace
| Hmotnost | 3,4 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Baterie | 40V Li-ion |
| Celková délka | 123-154cm |
| Kapacita baterie | 2500mAh |
| Nabíjení baterie cca | 4hod |
| Otáčky | 7500/min |
| Průměr struny | 1,6mm |
| Sklopitelná hlava | čtyři stupně |
| Teleskopická rukojeť | 0-30cm |
| Výdrž - bez zatížení cca | 44min |
| Výdrž - v zatížení s přestávkami | 57-102min |
| Záběr sekání | 30cm |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Hmotnost | 3,4 kg |














