Další informace
| Hmotnost | 0,288 kg |
|---|---|
| Technické parametry | 2-13mm |
| Doplňující parametr | závit 1/2-20UNF, JACOBS, jednodílné tělo, určeno pro aku vrtačky s aretací |
| Typ sklíčidla | Rychloupínací |
| Materiál sklíčidla | Kovové |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Hmotnost | 0,288 kg |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Rychloupínací sklíčidla |











