Další informace
| Hmotnost | 2,83 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 1/4 |
| Kladivo | s dřevěnou násadou 300g |
| Imbus | 1,5-2-2,5-3-4-5-6mm (CrV) |
| Ráčna | 1/4(45T) (CrV) |
| Prodlužovací nástavec | 1/4x50mm (CrV) |
| Hlavice nástrčné | 1/4: 5-6-7-8-10-12-13-14mm (CrV) |
| Materiál | CrV |
| Hroty | 1/4(L25mm): (-)3-4-5-6mm, PH0-1-2, PZ0-1-2 |
| Metr | svinovací 3Mx16mm |
| Kleště | kombinované 160mm, půlkulaté přímé 115mm |
| Šroubovák | PH2x100mm, (CrV), magnetický na 1/4 hroty |
| Nůž | ulamovací s kovovou výztuhou 18mm, 10ks náhradních 18mm břitů v krabičce |
| Ostatní díly | vodováha 170mm, svítilna LED 60lm, nůžky kancelářské 190mm |
| Značka | EXTOL LADY |
| Hmotnost | 2,83 kg |











