Univerzální sada navržená pro dívky, ženy a dámy, se kterou Vás nic nezaskočí. Kdykoli budete potřebovat něco přeměřit, zašroubovat, povolit či utáhnout, uříznout, vyvážit, zatlouct či natřít, slepit, na něco si posvítit, anebo si třeba ustříhnout růži v zahradě, tahle sada v elegantním měkkém kufříku vám bude vždy po ruce – a Vy budete naprosto nezávislá!
Pneumatická úhlová bruska PROMA PUB-210
2 184 Kč
PATROL Závěsná stěna s držáky 3 díly 1725x385mm
1 600 KčExtol Lady 6593
1 660 Kč
Univerzální sada navržená pro dívky, ženy a dámy, se kterou Vás nic nezaskočí. Kdykoli budete potřebovat něco přeměřit, zašroubovat, povolit či utáhnout, uříznout, vyvážit, zatlouct či natřít, slepit, na něco si posvítit, anebo si třeba…
Další informace
| Hmotnost | 2,738 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Imbus | 1,5-2-2,5-3-4-5-6mm (CrV) |
| Hroty | 1/4(L25mm): (-)3-4-5-6mm, PH0-1-2, PZ0-1-2-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25 (CrV) |
| Materiál | CrV |
| Nůž | kovový ulamovací 18mm |
| Šroubovák | magnetický na 1/4 hroty |
| Ostatní díly | štětce ploché šířka 25 a 50mm, ocelové pravítko 300mm, vodováha 170mm, svítilna LED 60lm, pinzeta s LED světlem, pistole tavná pr.7,2mm 25W, tyčinky tavné pr. 7,2mm 12ks-mix barev a 12ks-transparentní |
| Kleště | kombinované 120mm, půlkulaté přímé 125mm |
| Kladivo | se sklolaminátovou násadou 200g |
| Klíče | nastavitelný klíč 0-22mm x150mm |
| Metr | svinovací 3Mx16mm |
| Zahradní nářadí | nůžky zahradnické 180mm, rukavice PES s terčíky vel.7, rukavice zahradní polomáčené v nitrilu vel.7 |
| Značka | EXTOL LADY |
| Hmotnost | 2,738 kg |











