Další informace
| Hmotnost | 0,99 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 1/4 |
| Hlavice zástrčné | 1/4: 6-8-10-13mm |
| Hroty | 1/4(L25mm): (-)3-4-5-6mm, PH0-1-2, PZ0-1-2 (CrV) |
| Ostatní díly | pinzeta, svítilna |
| Metr | svinovací 1,5Mx13mm |
| Magnet. nástavec na 1/4hroty | 1,4x60mm |
| Šroubovák | magnetický na 1/4 hroty |
| Hodinářský šroubovák | (-)2,5x50mm, PH00x50mm |
| Kleště | kombinované 160mm, štípací boční 160mm |
| Značka | EXTOL LADY |
| Hmotnost | 0,99 kg |











