Přenosný LED nabíjecí reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED diody mají nízkou spotřebu energie při vysoké intenzitě světla. Reflektor lze používat jako přenosný zdroj světla se stojánkem bez napájecího kabelu a bez nutnosti připojení ke zdroji el. proudu, protože zdrojem el. energie je předem nabitý akumulátor. Je vybavena speciálním elektrickým obvodem „Constant current“, který dodává konstantní proud po dobu cca 2 hod., a tím zajišťuje po tuto dobu max. světelný výkon svítilny bez klesání intenzity světla a poté se svítilna vypne.
Díky možnosti nabíjení z 12V zásuvky automobilu, malým rozměrům, mechanické odolnosti, odolnosti proti dešti, lze svítilnu mít jako součást výbavy automobilu a jako zdroj světla při kempování, rybaření, na zahradě apod.
EXTOL CRAFT 9723 roušky hygienické jednorázové 50 ks
159 Kč
EXTOL CRAFT Pistole vytlačovací vaničková, 225mm
173 KčExtol Light 43122
1 190 Kč
Přenosný LED nabíjecí reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED diody mají nízkou spotřebu energie při vysoké intenzitě světla. Reflektor lze používat jako přenosný zdroj světla se stojánkem bez napájecího…
Další informace
| Hmotnost | 0,8 kg |
|---|---|
| Krytí | IP65 |
| Nabíječka | 230V/AC, 12V/DC |
| Životnost diody | 30 000 hod |
| Doba svitu na plný výkon | 2 hod |
| Doba nabíjení na 230V | 2hod |
| Světelný tok | 800 lm |
| Baterie | 8,4V Li-ion, 3 600 mAh |
| Teplota chromatičnosti | 6 300 K |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Příkon | 10 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | EXTOL LIGHT |
| Filtrovací příkon | 0 – 99 W |
| Hmotnost | 0,8 kg |
















