Přenosný LED nabíjecí reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED diody mají
Matný očkoplochý klíč GK TOOLS Dostupné varianty: Matný očkoplochý klíč GK TOOLS 19x19 mm
52 Kč
Pistole na huštění s manometrem XTline XT10087
1 160 KčExtol Light 43125
1 890 Kč
Přenosný LED nabíjecí reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED diody mají
Další informace
| Hmotnost | 1,1 kg |
|---|---|
| Doba svitu na plný výkon | 6h (10W) / 4h (20W) |
| Krytí | IP65 |
| Nabíječka | 230V/AC, 12V/DC |
| Životnost diody | 30.000hod |
| Světelný tok | 700lm/1400lm |
| Baterie | 11,1V Li-ion, 3600mAh |
| Teplota chromatičnosti | 6300K |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Doba nabíjení na 12V | 5-6h |
| Doba nabíjení na 230V | 3h |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 20 W |
| Značka | EXTOL LIGHT |
| Filtrovací příkon | 0 – 99 W |
| Hmotnost | 1,1 kg |















