Prostorové nabíjecí světlo je zdrojem příjemného mléčného neoslňujícího světla. Jedná se o technické světlo pro použití např. v dílnách. Světlo je svou velikostí a vyzařováním světla v rozsahu 360° určeno pro umístění do prostoru. Na světle je možné nastavit 100% nebo 50% intenzity světla. Funkce constant power zajišťuje svícení světla na plný výkon bez výraznějšího poklesu intenzity. Světlo je na základně vybaveno silnými magnety, kterými je možné jej uchytit na magnetický povrch v jakékoli poloze (např. i na strop). Na základně světla lze vysunout stabilizační nožičky pro zvýšení stability světla postaveného na rovině. Světlo je odolné proti dešti a prachu. Zcela nabitá baterie při 100% intenzitě svitu vydrží téměř celou pracovní dobu. Díky Li-ion akumulátoru je možné světlo kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala kapacita akumulátoru. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý, proto je toto světlo vždy připraveno.
MDtools Kotouč leštící 125x6mm suchý zip- filcový
90 Kč
Aircraft® Brusný pás 330x10 P80 /bal.5 ks/
212 KčExtol Light 43128
232 Kč
Prostorové nabíjecí světlo je zdrojem příjemného mléčného neoslňujícího světla. Jedná se o technické světlo pro použití např. v dílnách. Světlo je svou velikostí a vyzařováním světla v rozsahu 360° určeno pro umístění do prostoru. Na…
Další informace
| Hmotnost | 2,133 kg |
|---|---|
| Baterie | 7,4V Li-ion, 9,6Ah |
| Úhel vyzařování | 360° |
| Životnost diody | 30.000hod |
| Světelný tok | 1080/540lm |
| Nabíječka | 230V/2A AC, 12V/24V DC |
| Teplota chromatičnosti | 6400K |
| Doba svitu na plný výkon | 6h/12h |
| Doba nabíjení na 12V | 20h |
| Doba nabíjení na 230V | 5-6h |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 12 W |
| Značka | EXTOL LIGHT |
| Filtrovací příkon | 0 – 99 W |
| Hmotnost | 2,133 kg |









