Malé solární svítidlo s pohybovým čidlem je ideálním světlem do míst, kde není k dispozici elektrická přípojka. Toto kompaktní světlo je určeno k instalaci na zeď nebo sloupek v místech kde často svítí slunce. Svítidlo má dva provozní režimy: 100% výkonu a 10% výkonu (úsporný režim).
Extol Light 43130
285 Kč
Malé solární svítidlo s pohybovým čidlem je ideálním světlem do míst, kde není k dispozici elektrická přípojka. Toto kompaktní světlo je určeno k instalaci na zeď nebo sloupek v místech kde často svítí slunce. Svítidlo…
Další informace
| Hmotnost | 0,144 kg |
|---|---|
| Nabíječka | solární (5V DC, 0,4W) |
| Životnost diody | 25.000hod |
| Baterie | 3,7V Li-ion, 500mAh |
| Světelný tok | 120lm |
| Krytí | IPX4 |
| Teplota chromatičnosti | 6500K |
| Značka | EXTOL LIGHT |
| Hmotnost | 0,144 kg |










