jednobodové laserové ukazovátko středu měřené plochy
EXTOL PREMIUM 8823306 Laser zelený liniový
999 Kč
Křížový samonivelační laser (zelený paprsek) FORTUM 4780216
4 249 KčEXTOL PREMIUM 8831302
569 Kč
jednobodové laserové ukazovátko středu měřené plochy
Další informace
| Hmotnost | 0,146 kg |
|---|---|
| Minimální rozlišení | 0,1°C |
| Pracovní teplota | 0-40°C |
| Baterie | 2×1,5V AAA |
| Měrné jednotky | °C/°F |
| Displej | LCD podsvícený s indikací funkcí včetně nabití baterií |
| Typ laseru | laser ukazovátko-červeně, měření teploty metodou infračerveného záření |
| Technické parametry | -50°až 550°C |
| Rozsah měření | -50°až 550°C |
| Přesnost | +-1,5 až 3°C, nastavitelná emisivita 0,1-1,0 (doporučené hodnoty jsou uvedeny v návodu) |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,146 kg |






_smg-3-stojanek-magneticky.jpg?662f80ea)
_smg-3-stojanek-magneticky.jpg?662f80ea)


