Další informace
| Hmotnost | 0,082 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 140×3,6mm, 100ks |
| Normy | CE |
| Materiál | nylon PA66 |
| Info | teplotní rozsah použitelnosti -40-85°C, minimální teplota při instalaci 0°C |
| Doplňující parametr | odolnost v tahu 18kg, průměr smyčky 3-37mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,082 kg |











