85? to -40?, 79kg
Michelin 15 m vyztužená prodlužovací hadice (MPX160C, MPX160CK)
3 999 Kč
Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra Dostupné varianty: Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 300 mm
980 KčEXTOL PREMIUM 8856176 pásky stahovací na kabely 600×8,8mm, 50ks,
270 Kč
85? to -40? , 79kg
Další informace
| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 600×8,8mm, 50ks |
| Normy | CE |
| Materiál | nylon PA66 |
| Info | teplotní rozsah použitelnosti -40-85°C, minimální teplota při instalaci 0°C |
| Doplňující parametr | odolnost v tahu 80kg, průměr smyčky 8-170mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,4 kg |










