85? to -40?, 114kg
Michelin 15 m vyztužená prodlužovací hadice (MPX160C, MPX160CK)
3 999 Kč
Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra Dostupné varianty: Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 300 mm
980 KčEXTOL PREMIUM 8856180 Pásky stahovací 900×12,4mm, 50ks
780 Kč
85? to -40? , 114kg
Další informace
| Hmotnost | 1,299 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 900×12,4mm, 50ks |
| Normy | CE |
| Materiál | nylon PA66 |
| Info | teplotní rozsah použitelnosti -40-85°C, minimální teplota při instalaci 0°C |
| Doplňující parametr | odolnost v tahu 120kg, průměr smyčky 14-265mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 1,299 kg |










