85? to -40?, 18kg
Michelin 15 m vyztužená prodlužovací hadice (MPX160C, MPX160CK)
3 999 Kč
Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra Dostupné varianty: Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 300 mm
980 KčEXTOL PREMIUM 8856254 pásky stahovací černé, rozpojitelné, 200×4,8mm, 100ks,
130 Kč
85? to -40? , 18kg
Další informace
| Hmotnost | 0,174 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 200×4,8mm, 100ks |
| Normy | CE |
| Materiál | nylon PA66 |
| Info | teplotní rozsah použitelnosti -40-85°C, minimální teplota při instalaci 0°C |
| Doplňující parametr | odolnost v tahu 18kg, průměr smyčky 3-50mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,174 kg |







