85? to -40?, 22kg
Michelin 15 m vyztužená prodlužovací hadice (MPX160C, MPX160CK)
3 999 Kč
Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra Dostupné varianty: Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 300 mm
980 KčEXTOL PREMIUM 8856258 pásky stahovací rozpojitelné, 300×7,2mm, 100ks
210 Kč
85? to -40? , 22kg
Další informace
| Hmotnost | 0,403 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 300×7,2mm, 100ks |
| Normy | CE |
| Materiál | nylon PA66 |
| Info | teplotní rozsah použitelnosti -40-85°C, minimální teplota při instalaci 0°C |
| Doplňující parametr | odolnost v tahu 22kg, průměr smyčky 3-80mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,403 kg |











