Další informace
| Hmotnost | 0,095 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 93mm, P40-P120, 6 otvorů |
| Doplňující parametr | mix zrnitostí 5ks-P40, 5ks-P60, 5ks-P80, 5ks-P120 |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Rozměr brusného papíru | 93x93x93 mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,095 kg |
| Dle typu | Brusné delta papíry |









