Další informace
| Hmotnost | 0,313 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 1-13mm |
| Doplňující parametr | závit 1/2 |
| Typ sklíčidla | Rychloupínací |
| Materiál sklíčidla | Plastové |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,313 kg |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Rychloupínací sklíčidla |










