- Sada hlavic – 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27mm
- Přimazávač
- Rychlospojka
- Dodáváno v kufru
Aircraft KAR PRO 3 x 1,5 25 m 230V 2162325
9 063 Kč
Očkoplochý klíč HONITON Honidriver Dostupné varianty: Očkoplochý klíč HONITON Honidriver 10 mm
98 KčFerm FIW-500
1 561 Kč
Sada hlavic – 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27mm Přimazávač Rychlospojka Dodáváno v kufru
Další informace
| Hmotnost | 4,2 kg |
|---|---|
| Otáčky naprázdno | 7 000 /min. |
| Spotřeba vzduchu | 228 l/min. |
| Velikost hlavic | 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27 mm |
| Čtyřhran | 1/2 |
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Záruka | 3 roky |
| Max. utahovací moment | 320 Nm |
| Značka | Ferm Power |
| Hmotnost | 4,2 kg |

_pneumaticky-razovy-utahovak-1-2--ferm-fiw-500.jpg?662f80ea)
_pneumaticky-razovy-utahovak-1-2--ferm-fiw-500.jpg?662f80ea)
_pneumaticky-razovy-utahovak-1-2--ferm-fiw-500.jpg?662f80ea)







