Kompresory olejové pomaloběžné – pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.
FERRUA Olejový kompresor COMPRECISE F100/230/3
16 490 Kč
Kompresory olejové pomaloběžné – pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání…
Další informace
| Hmotnost | 62 kg |
|---|---|
| Otáčky | 1 250 /min. |
| Dodávané množství vzduchu | 170 l/min. |
| Hladina hluku Lwa | 95 dB |
| Záruka | 2 roky |
| Tlaková nádoba (l) | 100 |
| Tlak (bar) | 9 |
| Sací výkon (l/min) | 330 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Příkon | 2 200 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | FERRUA |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 62 kg |











