Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu.
FERRUA Olejový kompresor COMPRECISE F50/230/2
11 907 Kč
Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu. Kompresory olejové pomaloběžné – pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem…
Kompresory olejové pomaloběžné – pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.
Další informace
| Hmotnost | 44 kg |
|---|---|
| Otáčky | 1 250 /min. |
| Dodávané množství vzduchu | 117 l/min. |
| Hladina hluku Lwa | 96 dB |
| Záruka | 2 roky |
| Tlak (bar) | 10 |
| Tlaková nádoba (l) | 50 |
| Sací výkon (l/min) | 255 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Příkon | 1 500 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | FERRUA |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 44 kg |











