- možnost kontaktního měření sondou od -50°C do 500°C
- barevný podsvícený LCD display s možnost UV nasvícení
- průměr měřené plochy je viditelný díky 12-ti bodovému laserovému ukazovátku
- světelná, barevná indikace při kontrolním měření konkrétně nastavené teploty (zelená-ok,červená-neodpovídá nastavené teplotě)
EXTOL PREMIUM 8823306 Laser zelený liniový
999 Kč
Křížový samonivelační laser (zelený paprsek) FORTUM 4780216
4 249 KčFORTUM teploměr bezkontatktní IR průmyslový, se sondou, -50°až 800°C, 4780401
1 099 Kč
možnost kontaktního měření sondou od -50°C do 500°C barevný podsvícený LCD display s možnost UV nasvícení průměr měřené plochy je viditelný díky 12-ti bodovému laserovému ukazovátku světelná, barevná indikace při kontrolním měření konkrétně nastavené teploty…
Další informace
| Hmotnost | 0,16 kg |
|---|---|
| Typ laseru | laser ukazovátko-červeně, měření teploty metodou infračerveného záření, UV lampa |
| Přesnost | +-(1,5% z naměř. hodnot +3)°C, nastavitelná emisivita0,1-1,0 (doporučené hodnoty jsou uvedeny v návodu) |
| Minimální rozlišení | 0,1°C |
| Pracovní teplota | 0-40°C |
| Měrné jednotky | °C/°F |
| Technické parametry | -50°až 800°C |
| Rozsah měření | -50°až 800°C |
| Příslušenství | sonda pro kontaktní měření, nylonové pouzdro, 9V baterie, návod |
| Baterie | 9V (6F22/6LR61) |
| Displej | LCD barevný displej s indikacemi funkcí včetně nabití baterie |
| Značka | FORTUM |
| Hmotnost | 0,16 kg |


















