Lamelovací frézy je moderní, rychlá a přesná technologie pro spojování dřeva a dřevěných materiálů, spárovkových a konstrukčních desek jako jsou laťovky, překližky, materiály dýhované, lamino, biodesky nebo hrubé
PROMA BX-1 stolek
2 190 Kč
Hlavice prodloužená 1/2" 8mm Dostupné varianty: Prodloužená šestihranná hlavice 1/2" HONITON 13 mm
95 KčFrézka na lamely FERM FBJ-710
1 996 Kč
Lamelovací frézy je moderní, rychlá a přesná technologie pro spojování dřeva a dřevěných materiálů, spárovkových a konstrukčních desek jako jsou laťovky, překližky, materiály dýhované, lamino, biodesky nebo hrubé
Další informace
| Hmotnost | 3,3 kg |
|---|---|
| Otáčky | 11 000 /min. |
| Hloubka řezu | 14 mm |
| Řezný Ø | 100 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 900 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Ferm Power |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Typ frézky | Lamelovací frézky |

_frezka-na-lamely-ferm-fbj-710.jpg?662f80ea)
_frezka-na-lamely-ferm-fbj-710.jpg?662f80ea)
_frezka-na-lamely-ferm-fbj-710.jpg?662f80ea)







