Hadovitý vrták do dřeva Stavtool
- Pro vrtání hlubokých děr do měkkého i tvrdého dřeva
- Závitový hrot pro snadné navrtání materiálu
- Šestihranná stopka
Opracovávaný materiál:
- měkké a tvrdé dřevo
Hlavice prodloužená 1/2" 8mm Dostupné varianty: Prodloužená šestihranná hlavice 1/2" HONITON 13 mm
95 Kč
Sada vrtáků do dřeva (5ks) STAVTOOL ø 4/5/6/8/10 mm
40 Kč450 Kč
Hadovitý vrták do dřeva Stavtool Pro vrtání hlubokých děr do měkkého i tvrdého dřeva Závitový hrot pro snadné navrtání materiálu Šestihranná stopka Opracovávaný materiál: měkké a tvrdé dřevo
Opracovávaný materiál:
| Hmotnost | 1,34 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Hadovitý vrták do dřeva Stavtool ø 26×600 mm |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 1,34 kg |
| Sada | NE |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Dlouhé |