Hadovitý vrták do dřeva Stavtool
- Pro vrtání hlubokých děr do měkkého i tvrdého dřeva
- Závitový hrot pro snadné navrtání materiálu
- Šestihranná stopka
Opracovávaný materiál:
- měkké a tvrdé dřevo
Hlavice 1/2" DRIVE 8mm Dostupné varianty: Šestihranná hlavice 1/2" HONITON DRIVE 29 mm
122 Kč
Sada tvarových fréz (24ks) 8 mm STAVTOOL
1 530 Kč450 Kč
Hadovitý vrták do dřeva Stavtool Pro vrtání hlubokých děr do měkkého i tvrdého dřeva Závitový hrot pro snadné navrtání materiálu Šestihranná stopka Opracovávaný materiál: měkké a tvrdé dřevo
Opracovávaný materiál:
| Hmotnost | 1,34 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Hadovitý vrták do dřeva Stavtool ø 28×600 mm |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 1,34 kg |
| Sada | NE |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Dlouhé |